Sdílejte své zážitky s kávou#kavaspojuje

natutti BISTRO

Úvoz 80, Brno
Malé bistro s velkou gastronomií, zaměřené na vegetariánské speciality. Každý všední den jedno vyladěné menu plus další slaná jídla, jako například tortilla, panini, závitky a pod. Sladké dobroty, na mlýnku dvě kávy, 100% arabica z kultovní berlínské pražírny "19 Grams", i Itálie, značky La Marzotto Oro, pražená na ohni z bukového dřeva.

Kavárna nabízí

nápoje na bázi espressa

Na mlýnku najdete kávu od pražíren

19 Grams z Berlína a La Marzotto Oro z Itálie

Otevírací doba

Po: 7:00 - 17:00 Út: 7:00 - 17:00 St: 7:00 - 17:00 Čt: 7:00 - 17:00 Pá: 7:00 - 17:00

Kavárna na webu

FacebookInstagram

Hodnocení

Anupam C.11/09/2019

Take the snickers, that’s heaven like.

Jana K.11/08/2019

Vegan friendly place where you can't find regular milk for your coffee, only the special ones.The place itself is lovely and the staff is very friendly. I had frappé with extra milk. I appreciate that the place is cruelty-free and I understand that it offers only plant milk (soy, almond, coconut) because of that, but the coffee is just not the best with almond milk. After few minutes, it got curdled in hot coffee and the foam also didn't stay shaped for a long time. Another minus for the place is the noise coming form outside because of the road, as much as from inside because of coffee machine. Maybe it would be nice to take my own mug (the place support this idea) and take the coffee to go. What I appreciated is that the place sells small-branded ice-cream, and some deliciously looking cakes. I didn't go for any, but my friend that I was at the place with, tried the cake and she told me that it was very good. Possible to pay with a card.

Anežka S.11/07/2019

Výborné frappe, menu dobrý, velmi příjemná obsluha :)

Hana L.11/06/2019

S kamarádkou jsme si dávaly nějaké nudle, které byly rozvařené, slepené dohromady a bez chuti a jediné, co se na tom dalo sníst bylo tofu, zbytek jsme obě vrátily. Obsluhu jsem na to upozornila a bylo mi sděleno, že to řekne do kuchyně, žádná jiná kompenzace. Díky za nic :D Mrkvový dort byl suchý a kraje byly okoralé. Zachraňovala to jenom káva a prostředí. Znovu už nenavštívím a nedoporučuji.

Pořadatel
kavateam
Organizátor
imcerny
Partneři
otockelimek (2)
mame-chut
Hlavní mediální partneři
infotv
denik
Mediální partneři
radio-dalnice
radiočas
centrumbrno
kult
drbna