Sdílejte své zážitky s kávou#kavaspojuje

Program

Kde najdu program?
Máte dvě možnosti, jak si zobrazit kávové události, které jsme pro Vás ve spolupráci s kavárnami a pražírnami nachystali. Souhrnný program Týdne kávy najdete nově na facebooku Týdne kávy, kde jsou pro Vás všechny události přehledně seřazeny. Druhou možností je vybrat si svou oblíbenou kavárnu (nebo pražírnu) v přehledu kaváren. Každá kavárna i pražírna má na svém medailonku odkaz na své kávové události.
zobrazit souhrnný program
Proč se to mění?
Po 8 let jsme Vám přinášeli týdenní program kávových údalostí spojených s oslavami Mezinárodního dne kávy (1. října). Na základě zpětné vazby kaváren i vás, kávových fanoušků, jsme dospěli k tomu, že své aktivity rozšíříme. Kávové události tak nebudou již jen jeden týden, ale v průběhu celého roku.
Nebylo to předtím lepší?
Nebylo. Hodně kávových akcí se překrývalo, takže jste nemohli navštívit všechny, které jste chtěli. I když jsme každý rok věnovali maximální úsilí pro nachystání těch nejlepších kávových událostí, tak je podzim pro kavárny hlavní sezona. Abychom tak zajistili ještě vyšší kvalitu kávových akcí a kávu jste si mohli pořádně vychutnat (a ne "lítat" z jedné akce na druhou), rozhodli jsme se přistoupit k této změně. Věříme, že to byl krok správným směrem. A pokud toužíte po kávové události i ve svém okolí, napište nám tip na kavárnu na facebook nebo email. My uděláme maximum, abychom kávových událostí během roku připravili co nejvíce.
Dám tomu šanci, ale co když nemám facebook?
Pokud nemáte facebook, tak nevadí :) Abyste si zobrazili kávové události, tak nemusíte mít účet na facebooku. A pokud chcete dostávat pravidelný přehled kávových událostí na další měsíc ze svého okolí, přihlašte se k odběru kávových událostí. My vám pak na počátku každého měsíce pošleme email s přehledem i dalšími kávovými tipy.
Odebírat kávové události
A budou aspoň trhy?
Ano. V letošním roce jsme nachystali Trhy kávy, které proběhnou v samotném centru Brna na náměstí Svobody. Veškeré podrobnosti k akci si můžete zobrazit na události.
bližší info k Trhům kávy v Brně
Pořadatel
kavateam
Organizátor
imcerny
Partneři
otockelimek (2)
mame-chut
Hlavní mediální partneři
infotv
denik
Mediální partneři
radio-dalnice
radiočas
centrumbrno
kult
drbna